KONST / Litografier / Färglitografi 13614127
nr 1361 4127
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad, HC-upplaga (hors de commerce). Motivet: 47x57cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 23 november 2020
kl 20:50:34
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm